China Glaze + płytka od born pretty store BP-X15

Witajcie :)
Ostatnio przyszły do mnie dwie paczuszki, jedna to nagroda od Secret Nails w której znalazły się trzy śliczne lakiery China Glaze. Druga to paczka od Born pretty store (daawno nie miałam od nich niczego) a co w niej było pokażę w dalszej części ;)
Wracając do przesyłki od Secret Nails to przyznam się, że mimo że lakierów mam bardzo dużo to tej marki wśród nich do tej pory nie było.

Lakiery China Glaze znane są ze swojej trwałości – zawdzięczają to dodatkowi porcelanowej glinki chińskiej, a także specjalnej kompozycji żywic i polimerów, co ponadto sprawia, że wyróżniają się one wyjątkową elastycznością, połyskiem i głębią koloru. Nie musisz obawiać się o to, że twój manicure szybko zacznie się kruszyć i odpryskiwać – lakiery China Glaze przylegają do paznokci i są odporne na uszkodzenia. W efekcie twoje dłonie będą prezentowały się spektakularnie każdego dnia.
Lakier otrzymujemy w 14ml buteleczce o kształcie beczułki, pędzelek długi, prosty, którym wygodnie się maluje.
Konsystencja lakieru jest rzadsza, dwie warstwy wystarczają aby ładnie pokryć paznokcie. Jedna jak i druga warstwa szybko schnie, a sam lakier prezentuje się na paznokciach bardzo ładnie.
Paczuszka, która przyszła do mnie w ramach współpracy ze sklepem Born Pretty Store mnie zaskoczyła, ponieważ otrzymałam więcej rzeczy niż wybrałam, ale kto nie lubi niespodzianek ;)
Na pierwszy ogień poszła płytka BP-X15, która ma jeden duży wzór kwiatowy.
Stwierdziłam, że China Glaze będzie fajnym podkładem do tej płytki.
Płytkę dostajemy jak zawsze zabezpieczoną niebieską folią, jej wielkość to 6x6cm.
Wzorki na płytce są dobrze wyżłobione i bardzo fajnie się odbijają.
Płytka dostępna jest w dziale Nail Art a dokładniej TUTAJ w cenie 1,59$ w tej chwili jest w promocji.
Pamiętajcie, że możecie skorzystać z mojego kodu URL91, otrzymacie wtedy 10% zniżki (zniżka nie dotyczy przecen) ,a wysyłka jest jak zawsze darmowa.

                                                                                                     
                                                                                                             Magda ♥♥

14 komentarzy: